Ne demek?

2008 senesinde başlayan küresel krizden dolayı Türk gemi düz yazı sanayinde bütün dünyada evetğu kabilinden yer fazlası bulunduğunu tamlayan Türkiye Gemi İnşaa Sanayicileri Birliği (GİSBİR) Yönetim Oturmuş Reis beyı Erek Kıyı, "Bu sunu fazlası ve istek eksikliği zıtlığında birsonsuz tersanemiz bakım tamir faaliyetlerine kalın vererek yerleşmiş sorungüçlükleü saklama eylemek maksadıyla mevcudiyetini korumaya çdüzenışmaktadır.

... .Verdiğiniz minicik ayrıntıın şaşırtı lere dönüştüğü, çok uz insanların sorunlettiği ve çhileıştığı bir konum.....

5 Selimiye deki en buyuk havuza sahip otel.Limonatasi ve volcano tatlisi icin yine gidebilecegim bir konum.

Bu ısıtma borularına ait, İZOCAM yalıtım yetişekı ile hesaplanan iletimsel ısı yitim raporu kötüda bulunmaktadır. Rapordan da görüleceği üzere, 3 cm yalıtım kullanılması yerinde iken, emniyetle 5 cm izolasyon kullanılmıştır.

Sait Restaurant Bir Bodrum klasiği olan Sait Restaurant, birbirinden lezzetli mezeleri, taze ve nüans yaratan sunumuyla Yalıkavak'ta iki restoranı ile hizmet veriyor. Mevsimine bakılırsa deniz ürünlerinin en tazelerini yiyebileceğiniz Sait Balık'ın mezeleri köylerden aldatmaınan mevsimsel ve uzvi otlar ve taze yürekerikler ile muhtıra olarak hazırlanıyor.

Momo Çeşme'nin en popüler mahallesi Hacımemiş'in kalbinde açılan Momo Italian Restaurant & Lounge, yenilenen tarihi taş binasıyla özenli dekorasyonunu, gönç İtalyan mutfağını ve sabahın erken saatlerine kadar hizmet veren 350 can kapasiteli lounge pası ile müşterek eğlenceyi konuklarıyla buluşturuyor.

Lil'a Lil'a, başka restoranlarda yoksuz özel tatları, güzide bir aşhane anlayışı ile misafirlerine sunuyor. Kapadokya'ya özgü tradisyonel yemeklerden, çağcıl Türk mutfağının en mümtaz örneklerine kadar çok geniş seçenekler servis ediliyor.

4 Avrupanın çeşitli kentlerinde dinlenme yapmış olduk.Temizliği,odalarının dizaynı,yemeklerinin lezzeti ve sunumu,çalışanının sıcakkanlılığı ve güleryüzü ,denizinin berraklığı,temizliği ile ilk sırayı hakkedecek dinlence cenneti.

4 Sevgili Losta Yaka Evi Ailesi,Evinizde geçirdiğimiz yedi gündüz boyunca ,misafirperverliğinizi,sıcaklığınızı,mükemmel hizmetinizi,emeğinizi bizlerden esirgemediğiniz ve bizi oku dinlendirdiğiniz karınin gayrimahdut incele teşekkürler...

Denizin berraklığı İnci Karındaşimizin tatlılıklaları,tümü ayrı bir keyifti.Mehtap Hatun'ın misafirperverliği de ayrı bir cümleyi hakediyor. Hernesne yürekin çok teşekkür ederiz.En güdük zamanda yine görüşmek üzere ;)!

otel tam manaıyla meseleletmecilerinden dolayı harika, yemekler deseniz yeniden aynı, ortamın sessizliğine ve sincapların önünüzden geçmesine orman zarfında olması ve ustalıkletmeye ailenin sevgilerini tıkızp tıngır kazanmayı 2.plana atmaları elan mükemmel bence anlatmayla bitmez bence gidin yaşayın ve görün biz loca otel emekletmecilerine sükselar diler herkese de yeğin tatiller link diliyoruz. Sibel Bekir Erdoğan

Lacivert Bolluğun ve bereketin simgesi olmuş Akdeniz mutfağının rafine lezzetleri, İstanbul ümükı'nın en romantik manzarasıyla Lacivert Restaurant'ta birleşiyor. Zamanı bir imik yalısında 1999 seneından bu yana bakım veren ve bir ümük klasiği haline mevrut Lacivert, yaz aylarında gani şemsli ve esintili terasında, kış aylarında ise rıhtımı aratmayan, camekânlı salonlarında misafirlerini kükremek manzaralı masalarında ağırlıyor.

4 Her şey çok hoş Aşhane, Personel, İşletmeci. İyiki gelmişim çok sevdim, herşeyiyle teşekkürname ederim Müesser Yaraşıklı

İç mekanda 120, dış mekanda ise 100 isim istikrar kapasitesine mevla olan Parle, atmosferi ve karakteri ile sunduğu eşsiz ortamda, İstanbulluları ve misafirlerini öğle ve akşam yemekleri ile bu deneyime tıkızlmaya davet ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *